Katalog příborů Salvinelli 2016
Katalog příborů Salvinelli 2016

Všeobecné obchodní podmínky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u
správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Zde jsou všeobecné podmínky, které se týkají prodeje, reklamace a záruky zboží.

Ceny


Všechny uvedené ceny jsou včetně 21 % DPH.

Dodání


Termíny dodání jsou do 5 dnů. Ve výjimečných případech, kdy není zboží skladem Vás budeme neprodleně telefonicky informovat.

Přepravné


Celkové náklady na přepravné společností PPL činí 190,- Kč vč. DPH po celé ČR. Pokud hodnota objednávky překročí částku 5000,- Kč  bude Vám zboží dopraveno zcela zdarma na náklady prodejce.

Osobní odběr


Osobní odběr zboží lze na základě předběžné telefonické dohody učinit na adresách poboček firmy:

 Město  Adresa  Telefon  Mapa
 Vsetín  Sychrov 61  571 437 814  Zobrazit
 Olomouc  Střední novosadská, Andělská 7a  585 207 108  Zobrazit

 Balné


Balné neúčtujeme.

Potvrzení objednávky


Po odeslání objednávky Vám zpětně zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, potvrzení objednávky.
Pakliže Vám nepříijde potvrzení objednávky, prosím, kontaktujte nás na našem emailu vsetin@gastro-trend.cz případně na telefonním čísle 571 437 814.

Pro rychlejší komunikaci uvádějte prosím do registrace Vaše telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Vyhrazujeme si právo nevyřídit objednávku při podezření na trestný čin podvodu (např. pokus o úmyslné poškození třetí osoby vystavením objednávky na někoho jiného). Právě tak nebude běžným způsobem vyřízena další objednávka nesolidního zákazníka, který si u nás objedná zboží a zásilku bezdůvodně nepřevezme. 

Platební podmínky


V současné době nabízíme následující možnosti plateb za objednané zboží:

1)      Platba hotově při osobním odběru
Výhodou je, že si zboží můžete ihned prohlédnout a v případě zjištěných vad tak řešit reklamaci přímo s naším pracovníkem na místě a tím urychlit celý reklamační proces.
2)      Platba převodem z účtu
Při tomto způsobu platby, prosím, zašlete celkovou částku za objednané zboží na náš účet na základě námi vystavené faktury. Jako variabilní symbol uveďte, prosím, číslo faktury.  Jinak je možné, že nebude dodržena expediční lhůta z důvodu nespárování platby. Po připsání částky na účet Vám zboží ihned odešleme.
3)      Platba dobírkou při předání zboží
Při tomto způsobu platby Vám bude zboží osobně doručeno a předáno proti zaplacení jeho celkové částky.

Reklamační řád


Kupující je povinen zakoupené zboží prohlédnout a o zjištěných vadách do 3 dnů informovat prodávajícího.

Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně (možno i e-mailem) ve lhůtě do 3 dnů od převzetí zboží. Oznámení musí obsahovat zjištěné vady, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují. Oznámení uplatňuje kupující na této adrese:

TREND gastronomie s.r.o.
Sychrov 61
755 01 Vsetín

K reklamaci je nutné předložit kopii faktury nebo doklad o zaplacení. Prodávající nenese odpovědnost za škody vzniklé z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání. Na tyto vady se reklamace ani poskytnutá záruka nevztahuje.

Prodávající se zavazuje informovat zákazníka v co nejkratší době od obdržení reklamace o postupu a vyřízení.

Záruka


Na veškeré zboží je poskytována záruka 24 měsíců. Případnou reklamaci uplatňujete přímo u nás, buď osobně nebo zasláním reklamovaného výrobku spolu s kopií dokladu o koupi a popisem závady na naši adresu.

Záruka se nevztahuje na tyto případy:

Opotřebení vzniklé obvyklým používáním.
Výrobek byl používán v rozporu s návodem.
Závady způsobené mechanickým poškozením úderem, nepřiměřenou silou nebo použitím příborů k jiným účelům než stravování.

Záruka vrácení peněz


Podle zákona č. 367/2000 Sb. Občanský zákoník, má každá soukromá osoba (neplatí pro objednávky na IČ) možnost odstoupit do 14 dní od kupní smlouvy. Jestliže tedy bezprostředně po obdržení zboží zjistíte, že Vám zboží nevyhovuje, máte možnost ho bez uvedení důvodu vrátit a to na tuto adresu: Trend gastronomie s.r.o., Sychrov 61, 755 01, Vsetín.
FORMULÁŘ – odstoupení od kupní smlouvy.

Podmínky pro vrácení peněz:

- zboží musí být naprosto neporušené, bez známek užívání nebo opotřebování, v originálním NEPORUŠENÉM obalu, schopné dalšího prodeje.
- zásilka musí být odeslána do 14 dnů od obdržení zboží.
- zásilka musí být odeslána BEZ DOBÍRKY! Balíky odeslané na dobírku nebudou přijaty!
- ve vrácené zásilce musí být vložena faktura, daňový doklad nebo dodací list.

Doporučujeme zásilku pojistit. Peníze Vám budou do 30-ti dnů připsány na účet.

Ochrana osobních údajů


Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.

Provozovatel těchto stránek je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

Zákazník svým svobodným rozhodnutím dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek

Další práva a povinnosti smluvních sran


Mimosoudní vyřizování stížností kupujícího zajišťuje prodávající prostřednictvím elektronické adresy vsetin@gastro-trend.cz nebo olomouc@gastro-trend.cz . Informaci o vyřízení stížnosti kupujícího zašle prodávající na elektronickou adresu kupujícího.

Péče a údržba


Před prvním použitím příbory umyjte v teplé vodě s použitím neagresivního tekutého mycího prostředku, opláchněte je a měkkou utěrkou utřete do sucha.

Celonerezové příbory je možné mýt v myčce nádobí. Po ukončení zvoleného programu mytí ihned vyjměte příbory z myčky, aby kondenzací vodních par nevznikly skvrny. Nenechávejte je v myčce oschnout, jednotlivé díly příborů měkkou utěrkou otřete do sucha, zejména čepele nožů. Vyvarujete se tak vzniku možných skvrn. Dlouhodobé či intenzivní mytí v myčce i u příborů z materiálu 18/10 může na příborech způsobit ztrátu vysokého lesku.

Při mytí v myčce dodržujte bezpodmínečně správné dávkování pouze výrobcem doporučených mycích a oplachovacích prostředků včetně pravidelného doplňování regeneračních solí. Příbory do myčky vkládejte v souladu s návodem. Ukládejte je smíšeně ve svislé poloze držadlem dolů, aby bylo zaručeno dostatečné mytí a opláchnutí. Čepele nožů se nesmí dotýkat vzájemně, ani žádného jiného kovu. Rovněž tak u ploch satinovaných a postříbřených příborů zabraňte jejich dotyku s jiným kovem. V jednom koši v myčce nemyjte společně příborové díly z chromniklové nerez oceli 18/10 a chromové nerez oceli 18/0. Ostří nožů a zoubkování v myčce podléhá zvláštnímu namáhání. Pokud chybějí změkčovadla, je možné mytí v myčce ostatních částí příborů, ale ostří nožů je otupováno. U čepelí nožů se chybějící změkčovadla mohou projevit také zmatněním jejich vzhledu. Nože v myčce nesušte, ale utřete je měkkou utěrkou.

Nenechávejte zaschnout na příborech potravinové kyseliny, které jsou obsaženy v hořčici, marinádě, salátových zálivkách, ovoci, kompotech, ovocných jídlech apod. Při delším nebo intenzivním působení těchto kyselin mohou na příborech vzniknout neodstranitelné skvrny. Kyselé zbytky jídel napadají zejména ostří nožů, proto příbory ihned po použití opláchněte a osušte.

Nepoužívejte čistící prostředky, které mohou poškodit leštěný povrch příborů, jako jsou čistící prostředky na bázi písku, hubky s kovovým vláknem, drsné mycí utěrky, agresivní chemické látky apod.

Příbory vyšší užitné hodnoty, jako jsou postříbřené, satinované nebo dekorativně pozlacené, pokud chcete uchovat na delší dobu, používejte je a udržujte je s ohledem na jejich speciální povrchovou úpravu. Doporučujeme ruční mytí a oddělené uschování ve speciální kazetě. U postříbřených příborů je stříbrný povrch náchylný k oxidaci, proto doporučujeme občas postříbřené příbory otřít utěrkou na čištění stříbra. Nepoužívejte nikdy kyseliny. Dekorativně pozlacené příbory jsou citlivé na poškrábání, nepoužívejte proto nikdy utěrku na čištění stříbra, která má odírací účinek.

Příbory jsou určeny ke stolování, tj. ke konzumaci potravin a manipulaci s nimi. Nepoužívejte je k jiným účelům!